GrandDallass düğün salonları altın salon yemekli 1000 pastalı 1200 kişi ve gümüş salon yemekli 300 pastalı 350 kişiye ev sahipliği yapabilecek kapasitesi , otomatik jeneratörlü, merkezi sistem klimalı, özenli dekorasyonu, özel dizayn edilmiş salonları ışık ve ses sistemleriyle salonlarımız edremit  konferans salonu, edremit toplantı salonu, davet , edremit sünnet salonu , edremit düğün salonu, edremit kına salonu geceleriniz için lüx tasarımımızla hizmetinizdedir.
Edremit düğün Salonu merkezi bir noktada olup misafirlerimizin dolmuş taksilerle ve kendi araçlarıyla rahatlıkla ulaşabileceği, otopark sorunu olmayan bir işletmedir.
Edremit düğün salonu lüx ve göz kamaştırıcı bir mekan olmakla kalmayı profesyonel ve güler yüzlü personeliyle size en iyi hizmeti sunmaktadır.
Sloganımızda dediğimiz gibi bırakın masallar sizi anlatsın diyoruz. Bizim için önce sizin memnuniyetiniz gelir.Edremit düğün salonu denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan Granddallass,Edremit ve çevresinin en modern düğün ve profesyonel düğün salonu’dur.Körfezede düğün salonu denilince ilk akla edremit düğün salonu  granddallass gelir.